هنگام پرداخت کد (mehri2020) را وارد نموده و از ۱۰درصد تخفیف ویژه‌ی کتاب‌های در دست انتشار برخوردار شوید.
لطفا در نظر داشته باشیدکتاب‌های در دست انتشار، ظرف ۴ تا ۶ هفته ارسال خواهند شد. 

خرید کتاب

شما می‌توانید کتاب‌های منتشر شده در نشر مهری و دیگر ناشران را از وب‌سایت ما خریداری کنید. نحوه‌ی پرداخت از طریق PayPal و کردیت کارت است. ما کتاب را به آدرس شما پست خواهیم کرد. 

علاوه‌ بر این، شما می‌توانید نسخه‌ی پی‌دی‌اف رایگان بعضی از کتاب‌ها که با اجازه‌ی نویسنده روی سایت قرارگرفته را دریافت کنید.

در صورت داشتن هر گونه سوال لطفا با ما تماس بگیرید: sales@mehripublication.com

 
 
پنج زن.jpg

نشر مهری هر ماه یک کتاب را به مخاطبان خود معرفی خواهد کرد.

کتابِ ماه اکتبر در سال ۲۰۲۰ رمان «پنج زن» به قلم محمد عبدی است. این کتاب در سال ۱۳۹۹ (۲۰۲۰)، در 90 صفحه، توسط نشر مهری در لندن منتشر شده است.

در داستان «پنج زن» نویسنده سعی دارد تجربه تازه‌ای را در ادبیات ایران به ثبت برساند، تجربه‌ای که در فضای سانسور زده داخل ایران قابل انتشار نیست: روایتی درباره زنان که بی‌پرده درباره خواسته‌های عشقی و جنسی و زندگی پر تب‌و‌تاب چهار خواهر حرف می‌زند؛ دو خواهر در ایران، یکی در لندن و دیگری در رم. در حالی که مادر آن‌ها نوزده سال است که در یک آسایشگاه به سر می‌برد بی‌آن که قادر باشد حرکت کند و کلامی بر زبان بیاورد. اما همه چیز از اتفاقی آغاز شده که نوزده سال پیش زندگی این خانواده را از هم پاشیده است...

کتابِ ماه

درباره‌ی‌ما

«نشر مهری» ناشر کتاب‌های فارسی، انگلیسی و دیگر زبان‌ها در کشور انگلستان است که با رعایت قوانین کنوانسیون بین‌المللی کپی‌رایت به انتشار کتاب می‌پردازد. مخاطب نشر مهری در وهله‌ی اول فارسی زبانان در گستره‌ی جهانی‌ست.

نشر مهری خود را به اصل بنیادین آزادی بیان وفادار‌ می‌داند، در این راستا به هیچ‌گونه سانسور و خودسانسوری معتقد نیست و یگانه معیار ما در انتخاب آثار کیفیت آن‌هاست. نشر مهری به نشر کتاب با هر نوع سلیقه‌ی سیاسی، ایدئولوژیک و مذهبی می‌پردازد. بنا‌براین‌ آرا نویسندگان لزوما رای نشر مهری نیست. شهرت نویسندگان نقش تعیین‌کننده‌ای در انتخاب و انتشار کتاب‌ها ندارد. انتشار آثار با کیفیت مولفان و مترجمان کمتر شناخته شده، یکی از اهداف اصلی نشر مهری به‌شمار می‌آید. 

 

کتاب‌های رایگان

نشر مهری برای گذر از سانسور و خوانش آسان و بی‌دردسر کتاب برای خوانندگان داخل ایران، فایل پی‌دی‌اف کتاب‌ها را با اجازه نویسنده‌ها و کارگزارها در دسترس همگانی قرار می‌دهد.

 

محصولات خود را اینجا تبلیغ کنید

آگهی

IMG_1147.jpg

Find Unique Artworks Through

CISTA ARTS

Live your dreams!

 

رویدادها

«نشر مهری» در همه شهرهای بزرگ اروپا، استرالیا و آمریکای شمالی مراسم معرفی و رونمایی کتاب‌های تازه منتشر شده نشر را با همراهی نویسندگان و شاعران برگزار می کند و در این راه دست همکاری با انجمن‌ها و سازمان‌های فرهنگی فعال را می‌فشارد.

 

با ما همراه شوید

پیشنهادات و انتقادات خود را با ما درمیان بگذارید

ببینید و بشنوید

  • SoundCloud Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon

ما را در فیسبوک و اینستاگرام دنبال کنید

app-on-app-store.png
get-it-on-google-play.png

اپلیکیشن نشر مهری را دانلود کنید

app-on-app-store.png
get-it-on-google-play.png

Contact

  • LinkedIn - Grey Circle
  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • https://www.instagram.com/mehripubli

© 2011- 2020 Mehri Publication Ltd. Registered number: 10972087 England.