top of page

کتابِ ماه

نشر مهری هر ماه یک کتاب را به مخاطبان خود معرفی خواهد کرد.

Screenshot 2021-08-01 at 14.54.33.png

کتابِ ماه آگوست در سال ۲۰۲۱ رمان «ماه طلعت» به قلم ژیلا آقارفیعی است. این کتاب در تابستان ۱۴۰۰ (۲۰۲۱)، در ۹۲ صفحه، توسط نشر مهری در لندن منتشر شده است.

 این رمان سرگذشتی‭ ‬واقعی‌ست‭ ‬از‭ ‬زندگی‌های‭ ‬در‭ ‬هم‭ ‬تنیده‭ ‬و‭ ‬به‭ ‬هم‭ ‬پیوسته‭. ‬ همراه‭ ‬با‭ ‬غم‌ها‭ ‬و‭ ‬شادی‌ها‭ ‬و‭ ‬شاید‭ ‬آرزوهای‭ ‬بر‭ ‬باد‭ ‬رفته‭.‬ چهار روایت از زندگی چهار شخصیت که درهم تنیده‌اند.

فصل اول کتاب را بخوانید.

کتاب ماه را با 15 درصد تخفیف ویژه خریداری نمایید.

Use code: bookofthemonth

درباره نویسنده

ژیلا آقارفیعی فرزند دوم خانواده‌ایی پرجمعیت هستم .در تهران بدنیا آمدم کلاس اول دبستان را در تهران خواندم اما بخاطر شغل پدر مجبور شدیم به شهرهای مختلفی نقل مکان کنیم که تاثیر زیادی روی افکار واندیشه‌های من در همان کودکی و نوجوانی گذاشت، از سال دوم راهنمایی دوباره ساکن تهران شدیم بعداز دیپلم برای دانشگاه آماده می‌شدم که بنام انقلاب به اصطلاح فرهنگی دانشگاه‌ها بسته شد در نوجوانی مجموعه داستانی که شامل هشت داستان کوتاه می‌شد نوشتم اما بخاطر انقلاب متاسفانه چاپ نشد ، سال ۱۳۶۱ در شرکتی مشغول بکار شدم  چون از بچگی عاشق کتاب و کتابخوانی بودم دوباره شروع به نوشتن خاطرات و اتفاق‌های زندگی خود و اطرافیانم کردم ، هرماه با گرفتن حقوق مقدار کمی پس‌انداز برای خرید کتاب کنار می گذاشتم و تا الان نیز ادامه دارد ، بالای هزار جلد کتاب داشتم که بعدها تعدادی از آنها را به استان سیستان و بلوچستان دادم و تعدادی را به خیریه‌ایی بخشیدم برای کودکان کار.
بعداز بازنشستگی به کلاس‌های متعدد نویسندگی رفتم در سال ۹۷ بعد از فوت پدرم شروع به نوشتن کتاب «ماه طلعت» که بر گرفته از زندگی پدر و مادرم بود کردم. این کتاب در سال ۱۴۰۰ توسط نشر مهری به چاپ رسید . در حال حاضر با حضور در کلاس‌های نویسندگی روی مجموعه داستانم کار می کنم . تمام داستان‌های من براساس واقعیت و زندگی مردم نوشته شده‌است.  

ژیلا آقارفیعی.jpeg
bottom of page