top of page

کتابِ ماه

نشر مهری هر ماه یک کتاب را به مخاطبان خود معرفی خواهد کرد.

Screenshot 2021-04-01 at 22.19.12.png

کتابِ ماه اپریل در سال ۲۰۲۱ رمان «دوازده مسافر زمان» به قلم هوشنگ اسدی است. این کتاب در سال ۱۳۹۹ (۲۰۲۱)، در ۲۶۴ صفحه، توسط نشر مهری در لندن منتشر شده است.

این رُمان در متن حوادث واقعی خلق شده است. زمان و مکان رویدادها، تقویم گسترش ویروس کرونا، گزارش هوای روز، نقل‌قول‌ها، واقعی هستند. شخصیت‌های اصلی که نام مستعار گرفته‌اند، وجود دارند و تنها داستان که در زمان و مکانی واقعی می‌گذرد، توسط نویسنده خلق شده است.

رُمان در دوماه آخر زمستان ۱۳۹۸ نوشته شده بااین امید که هرچه زودتر منتشر شود و شایسته عنوان "نخستین رمان کرونایی جهان" باشد. اکنون که درست یک سال بعد و در زمستان ۱۳۹۹ کتاب از چاپ در می‌آید، امید که آن امید بر باد نرفته باشد.

کتاب ماه را با 15 درصد تخفیف ویژه خریداری نمایید.

Use code: bookofthemonth

درباره نویسنده

هوشنگ اسدی، نویسنده، روزنامه‌نگار و مترجم. متولد: ۱۹۵۰، دانش‌آموخته‌ی روزنامه‌نگاری در دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی است. 

زندانی سیاسی (طی سال‌های ۱۹۴۷ تا ۱۹۴۸ و ۱۹۸۲ تا ۱۹۹۸)

سکونت اجباری در پاریس از ۲۰۰۳

فعالیت رسانه‌ای: در ایران سردبیر شب، معاون سردبیر و عضو شورای سردبیری کیهان بزرگ‌ترین روزنامه ایران پیش از انقلاب اسلامی (۱۹۷۰ تا سال ۱۰۸۹)، سردبیر مجله گزارش فیلم (۱۹۹۰ تا ۲۰۰۱)

در پاریس: عضو هیئت مؤسس و شورای سردبیری روزآنلاین (۲۰۰۵-۲۰۱۵)

فعالیت اجتماعی: عضو کانون نویسندگان ایران - عضو شورای نویسندگان و هنرمندان ایران - عضو سندیکای نویسندگان و خبرنگاران ایران - عضو و هیئت مؤسس کانون‌های فیلمنامه‌نویسان، منتقدین سینما و انجمن بین‌المللی روزنامه‌نگاران ایرانی

WhatsApp Image 2020-10-12 at 07.29.20.jp
bottom of page